Chcete posílit svou celkovou imunitu? Vyzkoušejte kombinaci Lipo-C-Askor a Colenter LD

Zvýšení imunity není téma na jeden měsíc nebo jedno roční období, ale vyplatí se na něm pracovat celoročně. Jak na to? Máme pro vás dvě novinky, jejichž spojení vám (a také vašemu dítěti) pomůže v boji s nejrůznějšími zdravotními obtížemi. První typ přípravku obsahuje vitamin C: Lipo-C-Askor Forte a Lipo-C-Askor Junior, druhým je kravské kolostrum: Colenter LD. Všechny byly zpracovány technologií zajišťující lipozomální vstřebávání, která z nich činí pomyslné superhvězdy ve své kategorii.

Žít šťastný život znamená především mít zdravé tělo, které si hravě poradí s okolním prostředím plném nejrůznějších bakterií a virů. Platí to pro vás stejně jako pro vaše dítě. Dopřejte sobě i svým potomkům péči v podobě synergického spojení vitaminu C a kolostra a už za měsíc uvidíte, jak se celkově zlepšil váš zdravotní stav.

Vitamin C je nezbytný pro prevenci mnoha chronických zánětlivých onemocnění a pro normální funkci imunitního systému, nervové soustavy, cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže nebo zubů. „Céčko“ také přispívá k duševní rovnováze a ke snížení únavy a vyčerpání a zvyšuje odolnost těla vůči infekcím a celkovému stresu.

Kolostrum je mateřské mléko, které se vytváří v poslední třetině těhotenství a v prvních dnech po porodu. Oproti zralému mléku je bohatší o mnoho prospěšných látek, které podporují ochranu před infekcemi, mají antibakteriální účinky, působí protizánětlivě a hojivě na střevní sliznici. Pro miminka v prvních dnech života má zásadní význam, protože je chrání před infekcemi. Dospělým celkově zvyšuje imunitu, především co se týká střev. Zajímavé je, že kolostrum znali a používali k léčebným účelům už staří Egypťané i další starověké národy.

 

Ale zpátky do současnosti. Pokud se chcete bránit pravidelně se opakujícím infekcím, které vám znepříjemňují život, nebo chcete jednoduše neonemocnět, ani když musíte trávit svůj čas v prostředí, kde nemocní lidé jsou, např. v dopravních prostředcích či obchodních centrech, začněte používat současně Lipo-C-Askor ( vitamin C s lipozomálním vstřebáváním v kapslích) a kolostrum s lipozomálním vstřebáváním - Colenter LD v kapslích. Svému dítěti můžete zároveň podávat Lipo-C-Askor Junior a Colenter LD (stejný jako používáte vy, jen s upraveným dávkováním). Vydržte alespoň měsíc, a pokud možno i déle.

Překvapení na závěr: každé balení Lipo-C-Askor obsahuje dárek v podobě diagnostických proužků pro stanovení céčka v moči, pomocí nichž během pouhé půl minuty zjistíte, zda máte v těle dostatek vitaminu C. Pokud ne, stačí, když jednoduše zvýšíte dávky „céčka“.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.