Glutathion, nejlepší společník na párty i pro život

Chystáte se na párty, rodinnou oslavu, nebo jen tak vyrazit s přáteli do oblíbené hospůdky či vinárny? Tam všude vás může doprovázet glutathion, látka, která mimořádně příznivě působí na očistu těla od všech možných jedů. Poslouží vám jako věrný přítel, který vám pomůže ochránit se před nebezpečnými následky zvýšeného množství alkoholu. Nejlepších výsledků ovšem dosáhnete, když budete glutathion užívat pravidelně. Má to spoustu dobrých důvodů.

 Jestliže jste ještě o glutathionu nikdy neslyšeli, tak vězte, že je to tělu vlastní (biogenní) látka, která chrání imunitní a nervové buňky, přispívá k dobré funkci jaterních buněk a jejich prostřednictvím zbavuje organismus nejrůznějších nečistot, které ho ohrožují. Je to dokonce nejvýkonnější nitrobuněčný antioxidant ze všech, odborně se mu proto říká „master antioxidant“. Buňky si jej sice v určitém omezeném množství dokážou vyrobit samy, ale pokud se pohybujete ve znečištěném prostředí, žijete ve stresu, jste nemocní, pijete alkohol, kouříte, jíte nezdravě a je vám víc než 40 let, můžete se vsadit o co chcete, že vám to k udržení dobrého zdraví nestačí.

Dostatečná hladina glutathionu v těle je tedy pro zdraví velmi, velmi důležitá. Pokud ho nemáme dost, vzniknou problémy, například nižší ochrana buněk a riziko jejich zániku, což má za následek ohrožení našich tkání, poruchy orgánových funkcí a vznik různých patologických stavů. Vážně to není žádná legrace! Kdo z nás by chtěl předčasně zestárnout, špatně vidět, mít problémy se srdcem, osteoporózu, trpět záněty a dalšími degenerativními a nádorovými onemocněními?

Glutathion je navíc nezbytný pro aktivaci dalšího významného antioxidantu: vitaminu E. Zároveň nám pomáhá udržovat dostatečnou hladinu vitaminu C, a tím dále přispívá k naší ochraně před takřka všudypřítomným oxidativním stresem. Samozřejmě v případě, že „céčko“ konzumujeme v dostatečném množství. (Vůbec nejlépe se vitamin C vstřebává do těla v lipozomální formě, kterou lze na českém trhu dostat pouze pod názvem LIPO-C-ASKOR.)

Za tajemně znějícím jménem epaRITION®new se skrývá novinka: účinný glutathion ve formě sáčků, jejichž obsah se nasype pod jazyk a nechá rozpustit v ústech. Název přípravku je, pravda, trochu složitější, ale použití jednoduché a příjemné. Chcete-li udělat něco pro své zdraví, určitě ho vyzkoušejte!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.