Trápí vás bolest kolene? Mohou pomoci kolagenové MD injekce.

Stále mě bolí koleno a při pohybu otéká. Beru ibuprofen a příležitostně mi můj doktor udělá obstřik kortikoidy. To sice pomůže, ale za krátkou dobu se bolest i otok vrátí.  Existuje nějaká jiná možnost léčby?

Pro gonartrózu je typická destrukce kloubní chrupavky a kloubní hypermobilita, proto koleno při pohybu otéká. Léčebně se podávají zejména antirevmatika k tlumení bolesti, kyselina hyaluronová pro viskosuplementaci chrupavky, kortikoidy ad. Nicméně tyto přístupy jsou schopny pouze tlumit příznaky, neřeší příčinu artrózy.  Ta se uplatňuje především ve vyšším věku 50+, protože se rapidně snižuje novotvorba kolagenu, jenž je základní stavební jednotkou všech tkání pohybového aparátu.    

Samozřejmě pokud je novotvorba kolagenu nedostačující, pak ochabují kolagenová vlákna, respektive snižuje se pevnost a pružnost šlach i vazů a dochází k destrukci kloubní chrupavky. Radikální zlepšení může přinést tropokolagen, který v injekčním podání stimuluje novotvorbu kolagenu v místě aplikace, přičemž zpevňuje a posiluje kloubní pouzdro, vazy a šlachy včetně kloubní chrupavky. Výsledkem je ústup bolestí a výrazné zlepšení pohyblivosti kloubů (koleno, kyčel, rameno, páteř, malé klouby rukou).

Efekt lokálně podané tropokolagenové MD injekce lze zvýšit užíváním lipozomální formy vitaminu C (Lipo-C-Askor), jenž má zásadní vliv na tvorbu kolagenu v celém organismu. Uvedená injekce je velmi šetrná, většinou se aplikuje podkožně do několika míst v oblasti kloubu. Tuto terapii provádí např. inPHARM CLINIC v Jesenici u Prahy (recepce@inpharmclinic.cz, tel.: 241 416 990, 724 521 161).   

Seznam proškolených lékařů používající naše MD injekce naleznete zde http://www.inpharm.cz/seznam-lekaru-proskolenych-v-terapii-pomoci-md/moravskoslezsky

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení