Jak na bolest kyčelního kloubu.

 hip

Zejména při pohybu mně bolí kyčelní kloub. V jedné poradně jste popisoval injekční podání kolagenu na bolestivé koleno. Moje sousedka to zkusila a velmi si to chválí. Myslíte, že by tyto injekce pomohly i na kyčelní kloub?    

Ano, injekční podání kolagenu má stejný efekt na úrovni kolenního i kyčelního kloubu, protože zpevňuje ochablé kloubní systémy, posiluje kloubní pouzdra, vazy a šlachy včetně kloubní chrupavky. Výsledkem je ústup bolestí a výrazné zlepšení pohyblivosti kloubů. Efekt lokálně podané injekce lze zvýšit užíváním lipozomální formy vitaminu C, jenž má zásadní vliv na tvorbu kolagenu v celém organismu.  

Zásadním benefitem daného terapeutického přístupu je léčba bolesti pohybového aparátu bez alergických reakcí, nežádoucích účinků a bez rizika lékových interakcí, jelikož kolagen je tělu vlastní látka, jež nezasahuje do účinnosti ostatních léčiv (např. warfarinu, analgetik ad.). Velmi dobré výsledky jsou s injekcí Guna MD HIP u artrózy kyčelního kloubu, a to již po 4. až 5. injekční aplikaci. Uvedený injekční přípravek obsahuje nejen kolagen, ale také fosforečnan vápenatý. Obě látky v kombinaci posilují adekvátní mineralizaci kostí, které tvoří kyčelní kloub, dodávají jim pevnost a ohebnost.

Uvedená injekce je velmi šetrná a nebolestivá, většinou se aplikuje podkožně do několika míst v oblasti kyčelního kloubu. Tuto terapii provádí například prim. MUDr. Hana Jarošová ve zdravotnickém zařízení inPHARM CLINIC v Jesenici u Prahy (recepce@inpharmclinic.cz, tel.: 241 416 990, 724 521 161).   

Zde je seznam zkušených lékařů, kteří jsou proškoleni v terapii pomocí MD kolagenových injekcí:

http://www.inpharm.cz/seznam-lekaru-proskolenych-v-terapii-pomoci-md/

Na Vaše dotazy odpovídá PharmDr. Zdeněk Procházka, ředitel Edukafarm

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení