Nastartujte organismus po zimě

Detoxikace neboli cílené vyloučení cizích látek z organismu je součástí podpory normálního fungování nervového, imunitního, zažívacího a dalších tělesných systémů.

Oblíbené očistné kúry pomocí bylinných čajů však většinou nepostihují všechny úrovně organismu, z nichž nejdůležitější jsou játra. Ta tvoří centrální orgán látkové výměny, mají klíčovou roli v metabolismu sacharidůtuků, a proto je jejich jarní detoxikace pro organismus zásadní.

Nabízíme jednoduchou, efektivní  a dostupnou jarní očistnou kúru zaměřenou na játra.

Základem je lipozomální vitamin C (Lipo-C-Askor) a glutathion (BioTAD), působící na játra antioxidačně, a to na úrovni ochrany a regenerace jaterních buněk, přičemž vitamin C spouští detoxikaci. Obě látky jsou tělu vlastní, proto i bezpečné, nicméně pro účinnou detoxikaci je třeba jejich koncentraci v organismu navýšit, což zajišťuje lipozomální forma, umožnující vyšší a cílené vstřebávání do krve a buněk. Obě látky navíc pozitivně působí zejména na imunitní, nervový a kardiovaskulární systém.      

Do kombinace je vhodné přidat přímo na játra zacílený doplněk stravy EPAVIN, který obsahuje speciální přírodní extrakt složený z ostropestřce, pampelišky, artyčoku, kurkumy, ředkve ad. Například kurkuma dokáže snížit koncentraci jaterních enzymů (transaminázy), jejichž zvýšení je důsledkem intoxikace jater (léky, alkohol, konzervanty, těžké kovy). Uvedené složení podporuje detoxikaci, respektive správnou funkci jater, pomáhá při pomalém trávení a eliminuje pocit těžkosti po jídle.     

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.