Nechybí vám vitamin C? Zjistíte to z jednoduchého testu!

Zajímá vás, jak na tom jste s vitaminem C? Jestli ho máte v těle dostatek, abyste mohly účinně předcházet nachlazení, chřipce a nejrůznějším chronickým onemocněním, která by vás pak mohla trápit i celá léta? Pokud si pořídíte LIPO-C-ASKOR, dostanete spolu s ním jako dárek jednoduchý a rychlý domácí test URO-C-KONTROL.

Díky speciálním proužkům „Made in USA“ (doopravdy!) tak během necelé minuty spolehlivě zjistíte, zda máte v moči dostatečnou hladinu vitaminu C. Pokud se na vašem použitém proužku objeví některý z odstínů zelené barvy, je to známka toho, že trpíte určitým nedostatkem „céčka“ a měly byste ho svému tělu urychleně dodat. Vítězná barva je žlutá! Znamená, že o sebe správně pečujete a vitamin C vám aktuálně nechybí.

Je to opravdu jednoduché a můžete si tak podle výsledků testu samy regulovat příjem céčka, abyste ho měly v těle pořád dostatek. To je důležité zejména v chladném období podzimu a zimy, kdy nemáme tak dobrý přístup k tuzemskému čerstvému ovoci a zelenině. V létě – na rozdíl od ostatních období roku – se nám lépe daří udržovat hladinu vitaminu C na správné úrovni jen tím, že pravidelně jíme plody ze zahrad a lesní ovoce.

LIPO-C-ASKOR, který se na rozdíl od všech ostatních přípravků obsahujících vitamin C vyznačuje naprosto výjimečným vstřebáváním do organismu (tělo ho využije prakticky beze zbytku), je k dispozici v tekuté podobě, nebo jako tmavě červené tobolky. Záleží jen na vás, která forma se vám víc zamlouvá.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.