Epartition New

Kód: 309
Značka: PIAM
490 Kč
K expedici do 3 dnů

Doplněk stravy s obsahem glutathionu. Vhodný v případě zvýšených nároků organismu na tuto látku. Se sladidlem. Neobsahuje lepek a laktózu. (Náhrada za produkt BIOTAD Plus)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeden sáček obsahuje 250 mg L-glutathionu.

20 sáčků se sublingválním granulátem.

Dávkování a způsob užití:
Jeden sáček denně, obsah sáčku vysypte přímo pod jazyk a nechte rozpustit, ideálně nalačno. Není nutné rozpouštět ve vodě.

Složení:
Plnidlo: isomalt; redukovaný L-glutathion, aroma (citron a broskev),
protispékavá látka: oxid křemičitý; sladidlo: sukralóza.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let. Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu a zdravý životní styl. Obsahuje polyoly, jejich nadužívání může mít projímavý účinek. V případě těhotenství či kojení, konzultujte užívání přípravku s lékařem.

Uchovávání: Uchovávejte v pokojové teplotě mimo dosah zdrojů tepla a vlhkosti.
Váha: 24 g

Výrobce: PIAM farmaceutici S.p.A., Itálie

Co je glutathion?
Glutathion (GSH) je důležitý antioxidant u rostlin, zvířat, hub a některých bakterií. Je schopen zabránit poškození důležitých buněčných složek způsobených reaktivními druhy kyslíku, jako jsou volné radikály, peroxidy, peroxidy lipidů a těžké kovy. Jedná se o tripeptid s gama peptidovou vazbou mezi karboxylovou skupinou glutamátu postranního řetězce a aminové skupiny cysteinu, a karboxylová skupina cysteinu je připojena normální peptidovou vazbou na glycin. Je přítomen v mase, zelenině i ovoci a chrání organismus před oxidačním stresem (podílí se na odstraňování peroxidu vodíku). Je obnovován reakcí katalyzovanou glutathionreduktázou, zatímco enzym glutathion-S-transferáza je schopen glutathion připojovat na různé chemické látky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.