PROBACIN ATB

Kód: 3514497
Sleva
Značka: Inpharm
249 Kč
Skladem

Doplněk stravy s obsahem životaschopných spór probiotického kmene Bacillus clausii a prebiotika arabinogalaktanu, nový probiotický kmen, nová léková forma. 
Účinná probiotika při uživání antibiotik s prokázanou vysokou odolností vůči antibiotikům. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

U alergiků – alergická rýma, ad.(1–4)
Při užívání antibiotik – prokázaná vysoká odolnost vůči antibiotikům (5,6)
Praktické jednorázové lahvičky pro děti již od 6 měsíců
Pohodlné a praktické pro rodiče, dětmi oblíbené, velmi chutné.

Charakteristika:

Probacin obsahuje spóry specifického probiotického kmene Bacillus clausii doplněné arabinogalaktanem (prebiotikum, které podporuje růst a aktivitu probiotik ve střevě). Spóry Bacillus clausii jsou vysoce odolné vůči kyselému žaludečnímu prostředí a po vyklíčení ve střevě vytváří prospěšnou střevní mikroflóru. Bacillus clausii vykazuje zvýšenou přilnavost k buňkám střeva. Studie prokázaly, že Bacillus clausii stimuluje střevní imunitní systém (GALT), zprostředkovává specifickou imunitní odpověď, a předpokládá se tak, že zajišťuje ochranu před rozvojem alergických a autoimunitních onemocnění. Při podávání Bacillusu clausii bylo v klinickém testování doloženo snížení rizika vzniku alergických projevů, například alergické rýmy. Bacillus clausii také snižuje frekvenci a délku infekcí horních cest dýchacích jak u zdravých osob, tak i u alergicky predisponovaných jedinců.

Bacillus clausii je významně odolný vůči širokému spektru antibiotik, a to vůči řadě: penicilinové tetracyklinové cefalosporinové makrolidové aminoglykosidové linkosamidové

Dále je odolný k metronidazolu, streptomycinu, kolistinu, kyselině nalidixové, kyselině pipemidové a kyselině fusidové.

Díky odolnosti vůči tak širokému spektru antibiotik, jež je výjimečnou vlastností mezi probiotiky, napomáhá Bacillus clausii obnově narušené střevní mikroflóry během používání antibiotik. Bacillus clausii mohou užívat děti i dospělí.

  • Dávkování: Děti od 6 měsíců věku: při akutních stavech 1 lahvička denně, při preventivním používání 1 lahvička každé 3–4 dny. Dospělí: 1– 2 lahvičky denně. Užívat nejlépe nalačno. Pozn.: Nejnižší věk 6 měsíců, od něhož je vhodné užívání Probacinu u dětí, byl posouzen a odsouhlasen Pediatrickou společností ČLS JEP
  • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Zakalení přípravku není na závadu jeho kvalitě. Doba použitelnosti se vztahuje na uchovávání neporušeného balení přípravku při správné teplotě, tj. od 4 °C do 25 °C. Probiotické bakterie jsou obecně citlivé na vyšší teploty, a proto je vhodnější jejich uchovávání nejlépe na chladnějším místě nebo v běžné domácí chladničce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.