10x Lipo C Askor Forte + vitamin D D-Nobile a Colenter LD ZDARMA

Kód: 688
Akce
Značka: Inpharm
8 590 Kč
K expedici do 3 dnů

AKČNÍ BALÍČEK: VITAMIN C + VITAMIN D + KOLOSTRUM S LIPOZOMÁLNÍM VSTŘEBÁVÁNÍM.

Lipo-C-Askor Forte, doplněk stravy, 120 kapslí = 60g LIPOZOMÁLNÍHO VITAMINU C. Obsahuje RosaCelip-LD® s lipozomálním vstřebáváním (liposomal delivery). 
+ Vitamin D D-Nobile a kolostrum s lipozomálním vstřebáváním Colenter LD 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Doporučeno: při stavech provázených zvýšenou potřebou obranyschop-nosti a odolnosti organismu.

 

Vitamin C přispívá:

  • k normální funkci imunitního systému,
  • k duševní rovnováze, normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy,
  • k antioxidační ochraně buněk proti oxidačnímu stresu,
  • ke snížení míry únavy a vyčerpání,
  • k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů,
  • ke zvýšenému vstřebávání železa.

Plod šípkové růže přispívá:

  • k přirozené obranyschopnosti a odolnosti organismu,
  • k normální funkci dýchacího systému.

Dávkování: pokud není doporučeno jinak, dospělí 1–2 kapsle 2x denně (ráno nalačno a večer), děti od 6 let 1 kapsli denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno nalačno. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: 1 kapsle obsahuje 520 mg RosaCelip-LD®, z toho 500 mg vitamin C (625 % RHP), 10 mg bioflavonoidy z citrusových plodů, 10 mg extrakt z plodu šípku. Pomocné látky: mastné kyseliny. Kapsle je rostlinného původu (HPMC).

Uchovávání: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě (15–25 °C), chraňte před přímým slunečním zářením.

Objem: 120 kapslí

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí!

+

D-NOBILE

Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu, normální hladině vápníku v krvi, udržení normálního stavu kostí a zubů a normální činnosti svalů. Vitamin D se podílí na procesu dělení buněk.

Složení: Vitamin D3 (cholekalciferol) z lišejníku dutohlávky sobí (Cladonia rangiferina), aditivum: extra panenský olivový olej.

Balení: Skleněná lahvička 30 ml.

Forma: Kapky.

Dávkování a způsob podání: U dětí v podzimním a zimním období 5 kapek denně (odpovídá 500 IU vitaminu D), u dospívajících a dospělých 10 až 20 kapek denně (odpovídá 1000 až 2000 IU vitaminu D).

Charakteristika: Vitamin D se vyskytuje ve dvou hlavních izoformách: jako vitamin D3 (cholekalciferol) a vitamin D2 (ergokalciferol). I když obě formy vstupují v těle do stejných biochemických reakcí (přeměny na kalcidiol v játrech, a dále přeměny na účinný metabolit kalcitriol v ledvinách), bylo prokázáno, že vitamin D3 (cholekalciferol), který je účinnou látkou přípravku D- Nobile, je podstatně účinnější. Jeho zdrojem jsou některé potraviny živočišného původu (mořské ryby), v přípravku D-Nobile je však přítomen cholekalciferol původu rostlinného (z lišejníku Cladonia rangiferina), což má výhodu např. pro vegetariány a vegany.

Hlavní význam vitaminu D spočívá v udržování homeostázy vápníku a fosforu, což má zásadní význam pro pevnost kostí. Zvyšuje absorbci kalcia v tenkém střevě a ledvinách, podporuje mineralizaci kostí, potlačuje vliv parathormonu, který indukuje resorpci kostí. Vitamin D tedy brzdí odbourávání kostní tkáně a podporuje její obnovu. Vitamin D dále přispívá k normální funkci protiinfekční imunity svým působením na imunitní buňky (např. makrofágy, T a B lymfocyty) a podporou tvorby antimikrobiálních peptidů. K dalším prospěšným účinkům vitaminu D patří podpora funkce kardiovaskulárního systému (prostřednictvím působení na myokard a buňky cév), podpora funkce svalové tkáně a antidiabetické účinky (podpora funkce beta buněk pankreatu a působení proti inzulinové rezistenci). Nedostatek vitaminu D vede především k poruchám mineralizace kostí, což se projevuje u dětí křivicí (rachitidou), u dospělých osteomalacií. Zvyšuje se riziko infekčních chorob, klesá svalová síla a zvyšuje se riziko pádů u starších osob. Může dojít i k dalším poruchám, vyplývajícím z mnohotvárného významu tohoto vitaminu. Zdrojem vitaminu D je pro člověka částečně tvorba v kůži působením slunečního záření (tato schopnost bývá u seniorů snížená). Dalším zdrojem je potrava. Nejméně dvě třetiny všech lidí, kteří žijí v severních zeměpisných šířkách, mají (především v zimních měsících) nedostatek vitaminu D. 

Jako vitamin rozpustný v tucích potřebuje vitamin D pro adekvátní vstřebávání ze střeva přítomnost tuku. V přípravku D-Nobile je obsažen extra panenský olivový olej, který má vysoký obsah prospěšných složek, např. antioxidačně působícího hydroxytyrosolu, u kterého byly prokázány např. kardioprotektivní vlastnosti. Jak uvádí výrobce přípravku, synergie mezi účinky vitaminu D a účinky olivového oleje přináší výhodu kombinace prospěšných účinků obou komponent.

Statut přípravku: Doplněk stravy.

+

COLENTER LD

Colenter LD obsahuje kolostrum s lipozomálním vstřebáváním (liposomal delivery, LD). Kolostrum je v mikroenkapsulované lipozomální formě, která zabraňuje oxidaci během skladování a chrání komponenty před trávením (ničením během průchodu žaludkem), přičemž zvyšuje vstřebávání a dodávku životně důležitých složek kolostra do organismu.

Kravské kolostrum obsažené v tomto přípravku Colenter LD je standardizováno HPLC a ELISA testováním na obsah účinných látek a bioaktivitu. Standardně obsahuje minimálně 25-30 % imunoglobulinů, 1,5 % laktoferinu, 1,5 % růstových faktorů, 3,5 % PRP (Proline - Rich - Polipeptides) a neobsahuje jakákoliv ani stopová množství antibiotik a potravinových hnojiv. Bez uvedeného testování nemůže být garantována účinnost a bezpečnost, protože např. množství imunoglobulinů klesá s časem a frekvencí dojení. Kolostrum neobsahuje laktózu, takže nevyvolává alergické reakce. Uvedené látky v kolostru mají zásadní význam pro optimalizaci obranyschopnosti organismu a gastrointestinální pohody u zdravých lidí.

Doporučeno: pro optimalizaci obranyschopnosti organismu a gastrointestinální pohody u zdravých lidí.

Dávkování: pokud není doporučeno jinak, dospělí 2 kapsle 2x denně (ráno nalačno a večer), děti od 3 let 1 až 2 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno nalačno. Kapsli je možné vysypat do jídla či pití, pokud ji není možné spolknout. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: 1 kapsle obsahuje 480 mg kravského kolostra-LD. Pomocné látky: mastné kyseliny. Ostatní látky: želatinové kapsle

Uchovávání: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě (15–25 °C), chraňte před přímým slunečním zářením.

Velikost balení: 120 kapslí

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.