10x Lipo C Askor Forte + 3x antigenní test ZDARMA

Kód: 679
Akce Novinka Sleva
Značka: Inpharm
8 599 Kč
K expedici do 3 dnů

Lipo-C-Askor Forte, doplněk stravy, 120 kapslí = 60g LIPOZOMÁLNÍHO VITAMINU C. Obsahuje RosaCelip-LD® s lipozomálním vstřebáváním (liposomal delivery). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Doporučeno: při stavech provázených zvýšenou potřebou obranyschop-nosti a odolnosti organismu.

 

Vitamin C přispívá:

  • k normální funkci imunitního systému,
  • k duševní rovnováze, normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy,
  • k antioxidační ochraně buněk proti oxidačnímu stresu,
  • ke snížení míry únavy a vyčerpání,
  • k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů,
  • ke zvýšenému vstřebávání železa.

Plod šípkové růže přispívá:

  • k přirozené obranyschopnosti a odolnosti organismu,
  • k normální funkci dýchacího systému.

Dávkování: pokud není doporučeno jinak, dospělí 1–2 kapsle 2x denně (ráno nalačno a večer), děti od 6 let 1 kapsli denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno nalačno. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: 1 kapsle obsahuje 520 mg RosaCelip-LD®, z toho 500 mg vitamin C (625 % RHP), 10 mg bioflavonoidy z citrusových plodů, 10 mg extrakt z plodu šípku. Pomocné látky: mastné kyseliny. Kapsle je rostlinného původu (HPMC).

Uchovávání: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě (15–25 °C), chraňte před přímým slunečním zářením.

Objem: 120 kapslí

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí!

Jako bonus přidáváme sadu tří kvalitních certifikovaných antigenních testů v testovací sadě na antigen SARS-CoV-2 s názvem Smart Covid (SG Diagnostics COVID-19 Antigen Rapid Test Kit). „Tento test patří k nejkvalitnějším a nejpřesnějším na českém trhu a je jako jeden z mála veden na seznamu doporučených antigenních rychlotestů Světovou zdravotnickou organizací,“ uvádí společnost nanoSPACE, která testy v České republice prodává.

V rámci Evropské unie jde o jeden z prvních certifikovaných antigenních rychlotestů, které byly schváleny pro prodej. To je důležité, protože kvalita antigenních testů na trhu je – diplomaticky řečeno – poměrně různorodá.

Test se provádí nejčastěji výtěrem z nosu, lze to ale i z krku otřením mandlí. Výsledek by měl být znám nejdéle do čtvrt hodiny a je možné se na něj víceméně spolehnout, protože vykazuje senzitivitu přibližně 96 procent, specificita dosahuje přes 98 procent.
Jaký je mezi těmito dvěma pojmy rozdíl? Senzitivita znamená schopnost testu rozpoznat skutečně nemocné osoby, tedy pravděpodobnost, že test bude pozitivní, když je osoba skutečně nemocná. Specificita hovoří o schopnosti testu rozpoznat osoby bez nemoci, tedy pravděpodobnost, že test bude negativní, když osoba není nemocná.

V případě Smart Covidu jsou obě hodnoty vysoké, jedná se tedy o antigenní test s vysokou přesností. Ne nadarmo je tedy zřejmě oficiálním testem Singapuru. „Do značné míry je zodpovědný za snížené riziko infekce na letišti Changi Singapore. Každý cestující je povinen před letem podstoupit toto rychlé a jednoduché testování, a pokud je test pozitivní, cestujícímu není dovoleno nastoupit do letadla,“ vysvětluje
na svých stránkách nanoSPACE. Test podle výrobce reaguje i na nové mutace viru.


Falešně negativní výsledek by se podle firmy mohl ukázat v případě, že hladina virového antigenu ve vzorku je pod mezí detekce testu, nebo pokud byl vzorek nesprávně odebrán či přepraven. „Jako u všech antigenních testů se účinnost může snižovat s rostoucím počtem dnů od nástupu onemocnění. Negativní výsledek testu proto nevylučuje možnost infekce SARS-CoV-2,“ upozorňuje nanoSPACE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.