InPharm LIPO-C FORTE 120cps + epaRITION - balíček na podporu imunity

Kód: 659
Akce Novinka DOPRAVA ZDARMA
Značka: Inpharm
1 159 Kč –14 %
balíček lipo c eparition
1 159 Kč –14 % 999 Kč
Skladem (> 5 ks)

Mimořádná nabídka= balíček na podporu imunity: lipozomální vitamin C Lipo-C-Askor Forte 120 kapslí a Eparition New - doplněk stravy s obsahem glutathionu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lipo-C-Askor Forte

doplněk stravy, 120 kapslí = 60g LIPOZOMÁLNÍHO VITAMINU C. Obsahuje RosaCelip-LD® s lipozomálním vstřebáváním (liposomal delivery).

Detailní popis produktu

Doporučeno: při stavech provázených zvýšenou potřebou obranyschop-nosti a odolnosti organismu.

Dávkování: pokud není doporučeno jinak, dospělí 1–2 kapsle 2x denně (ráno nalačno a večer), děti od 6 let 1 kapsli denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno nalačno. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Dávka/složení: 1 kapsle obsahuje 520 mg RosaCelip-LD®, z toho 500 mg vitamin C (625 % DDD), 10 mg bioflavonoidy z citrusových plodů, 10 mg extrakt z plodu šípku. Pomocné látky: mastné kyseliny. Kapsle je rostlinného původu (HPMC).

Uchovávání: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě (15–25 °C), chraňte před přímým slunečním zářením.

Objem: 120 kapslí

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí!

Obsahuje přírodní vitamin C s lipozomálním vstřebáváním (liposomal delivery, LD), bioflavonoidy z citrusových plodů, extrakt plodu šípku a tukové látky z rostlinných zdrojů. Jde o výsledek spojení tradičních znalostí a moderní technologie vyvinuté americkými a českými odborníky, přičemž uvedené složení bylo formulováno pod názvem RosaCelip-LD®. Lipozomální vstřebávání je v případě RosaCelip-LD® pro vitamin C zásadní z hlediska jeho ochrany v rámci distribuce přes žaludek do střev a biodostupnost pro imunitní, nervové a další buňky. Lipozomální vstřebávání ze střeva do krve není omezováno střevními transportéry (jako je tomu u běžných perorálních forem včetně forem s pozvolným uvolňováním bez lipozomálního vstřebávání). RosaCelip-LD® tak udržuje oproti běžnému vitaminu C v organismu několikanásobně vyšší hladinu a dostupnost pro antioxidační ochranu zdravých buněk a zejména pro imunitní a nervový systém. Díky efektivnímu a postupnému vstřebávání do organismu je zároveň šetrný k ledvinám a zažívacímu ústrojí.

Vitamin C přispívá:

  • k přirozené obranyschopnosti a odolnosti organismu,
  • k normální funkci imunitního systému,
  • k normální činnosti nervové soustavy a kardiovaskulárního systému,
  • k antioxidační ochraně buněk proti nadbytečnému oxidačnímu stresu,
  • ke snížení míry únavy a vyčerpání,
  • k normální tvorbě kolagenu a hojení,
  • k potřebnému vstřebávání železa.

Součástí balení LIPO C ASKOR jsou indikátorové proužky URO C KONTROL zaregistrované Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Půl minuty po namočení v čerstvé moči podává zabarvení proužku orientační informaci o tom, zda jsou antioxidační kapacita a všechny systémy – zejména antioxidační, imunitní, nervový a kardiovaskulární – dostatečně zabezpečeny vitaminem C, a to na fyziologické úrovni. V ideálním případě (žluté zabarvení) je potřeba v daném dávkování pokračovat anebo v případě nedostatku vitaminu C v organismu (zelené zabarvení) jeho denní dávky navýšit. Tento postup je velmi důležitý, protože denní potřeba a spotřeba vitaminu C vychází z nároků na organismus, a to zejména z jeho psychické a fyzické zátěže.

EPARITION NEW

Doplněk stravy s obsahem glutathionu. Vhodný v případě zvýšených nároků organismu na tuto látku. Se sladidlem. Neobsahuje lepek a laktózu. (Náhrada za produkt BIOTAD Plus)

Jeden sáček obsahuje 250 mg L-glutathionu.

20 sáčků se sublingválním granulátem.

Dávkování a způsob užití:
Jeden sáček denně, obsah sáčku vysypte přímo pod jazyk a nechte rozpustit, ideálně nalačno. Není nutné rozpouštět ve vodě.

Složení:
Plnidlo: isomalt; redukovaný L-glutathion, aroma (citron a broskev),
protispékavá látka: oxid křemičitý; sladidlo: sukralóza.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let. Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu a zdravý životní styl. Obsahuje polyoly, jejich nadužívání může mít projímavý účinek. V případě těhotenství či kojení, konzultujte užívání přípravku s lékařem.

Uchovávání: Uchovávejte v pokojové teplotě mimo dosah zdrojů tepla a vlhkosti.
Váha: 24 g

Výrobce: PIAM farmaceutici S.p.A., Itálie

Co je glutathion?
Glutathion (GSH) je důležitý antioxidant u rostlin, zvířat, hub a některých bakterií. Je schopen zabránit poškození důležitých buněčných složek způsobených reaktivními druhy kyslíku, jako jsou volné radikály, peroxidy, peroxidy lipidů a těžké kovy. Jedná se o tripeptid s gama peptidovou vazbou mezi karboxylovou skupinou glutamátu postranního řetězce a aminové skupiny cysteinu, a karboxylová skupina cysteinu je připojena normální peptidovou vazbou na glycin. Je přítomen v mase, zelenině i ovoci a chrání organismus před oxidačním stresem (podílí se na odstraňování peroxidu vodíku). Je obnovován reakcí katalyzovanou glutathionreduktázou, zatímco enzym glutathion-S-transferáza je schopen glutathion připojovat na různé chemické látky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.