ENERVIN

Kód: 303
Tip
630 Kč
K expedici do 3 dnů

Energetická podpora organismu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika
Složení je speciálně vytvořeno pro podporu tonicko-adaptogenního efektu, který je potřebný ve všech případech, kdy má organismus zvýšené nároky na energii, jako například v obdobích zvýšeného stresu, ať už na úrovni fyzické, mentální či v období rekonvalescence. Unikátní kombinace rostlinných extraktů zahrnuje rostliny s povzbuzujícím efektem jako je guarana a kolovník, rostliny působící naši náladu jako je maka a rostliny bojující proti únavě jako je ženšen a eleuterokok (sibiřský ženšen). Zelený čaj bohatý na katechiny se silným antioxidačním efektem snižuje zatížení oxidativním stresem a bojuje proti volným radikálům, které mají tendenci vznikat a akumulovat se v organismu především v případě psychofyzického stresu, kdy náš organismus nemá schopnost tyto volné radikály neutralizovat.

Složení
Hydroalkoholické extrakty EI (voda, alkohol, rostlinná část 20 %, šťáva z vinné révy) z kořene ženšenu (Panax ginseng C.A. Meyer), kořene maky (Lepidium meyenii Walp), listu zeleného čaje (Camellia sinensis (L.) Kuntze), kořene eleuterokoka (Eleutherococcus senti-cosus (Rupr et Maxim.) Maxim)., semen guarany (Paullinia cupana Kunth), semen kolovníku (Cola nitida (Vent.) Schott. Et Endl.), listů jinanu (Ginkgo biloba L.).

Složky jsou aktivovány spagyrickou metodou.

Kontraindikace
Nepoužívat v případě alergie na některou ze složek přípravku.

Nežádoucí účinky
Při podávání normálních dávek nebyly pozorovány. Nadměrné dávky by mohly způsobit mírné gastrointestinální poruchy.

Způsob užití
2x denně 45 kapek, nejpozději však v 15 hodin, rozpustit ve vodě.

Aktivní látky

Ženšen
Rostlina zvyšující energii, adaptogen, zvyšuje fyzické i mentální schopnosti, aniž by působil pří-liš stimulačně. Obsažené polysacharidy a saponiny hormonálního charakteru mají modulační vliv na imunitní systém.

Maca
Díky obsahu sacharidů působí jako adaptogen, zvyšuje energii v oblasti sexuální aktivity ve smyslu zvýšení sexuální touhy a podpory celkové fyziologie spojené se sexualitou.

Zelený čaj
Představuje adaptogen a stimulant na úrovni centrální nervové soustavy. Obsahuje kofein a další neurotropické alkaloidy (teofylin, teobromin atd.), které jsou zodpovědné za povzbuzující účinky čaje, zatímco obsažené polyfenoly jsou silnými antioxidanty chránícími před oxidativním stresem.

Guarana
Tonikum, rostlina zvyšující energii díky velmi vysokému obsahu kofeinu (až 7 %) v plodech, což je dvojnásobek běžného obsahu v kávě. Stimuluje centrální nervovou soustavu a podporuje kognitivní funkce. Obsahuje také další neurotropické alkaloidy jako teofylin a teobromin a polyfenolické sloučeniny.

Eleuterokok
Posiluje, tonizuje a zvyšuje energii. Obsahuje polysacharidy (eleuterany), které stimulují imunitní systém a posilují ho proti negativním externím vlivům

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.